• CLARION CMM20 - morska jedostka żródłowa Marine stereo 2 zones, USB, BT, AUX, AM/FM

1550.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

Morska jednostka źródłowa z wyświetlaczem LCDCMM-20 to wysokowydajne, dwustrefowe urządzenie źródłowe z wbudowanym zasilaniem i wszechstronnymi funkcjami audio, przeznaczone do zastosowań morskich.

Wyposażony w różne opcje źródeł dźwięku, CMM-20 posiada globalny, cyfrowy tuner AM/FM z wbudowanym radiem pogodowym NOAA (tylko w USA), strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®, wejście USB 2.0 do odtwarzania z urządzenia pamięci masowej USB (z ładowaniem 1 A) i analogowe wejście pomocnicze, wszystkie zaprojektowane tak, aby dostarczać dźwięk non-stop, bez względu na to, jak wzburzone może być morze.

W wytrzymałej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie (stopień ochrony IP66) znajduje się wyświetlacz LCD o przekątnej 2,37 cala (60 mm) z możliwością przyciemniania do oglądania w nocy. W ruchu docenisz duże elementy sterujące i przejrzysty interfejs użytkownika z dużym tekstem i podświetlanymi przyciskami.

Elastyczne opcje wyjścia audio obejmują solidny, wbudowany wzmacniacz, który może zasilić głośniki mocą 100 W (25 W RMS x 4 przy 4 omach) wysokiej jakości dźwięku w dwóch głównych strefach, a także parę stereofonicznych krystalicznie czystych wyjścia przedwzmacniacza (1,5 V RMS), z możliwością wyboru funkcji strefy 2 lub subwoofera. Dostosuj swój dźwięk za pomocą wbudowanych regulatorów barwy dźwięku (Bass & Treble) lub wybierz jedno z czterech ustawień korektora.


Duży wyświetlacz LCD o wysokiej widoczności
Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście umożliwia szybkie sprawdzenie szczegółów, takich jak tytuł utworu lub nazwa wykonawcy, na pierwszy rzut oka.


Łączność
Bluetooth do strumieniowego przesyłania dźwięku stereo
Wbudowany Bluetooth zapewnia strumieniowe przesyłanie dźwięku stereo z szerokiej gamy urządzeń kompatybilnych z Bluetooth. Odtwarzaj muzykę zapisaną na podłączonym urządzeniu Bluetooth, czy to smartfonie, czy tablecie, z wygodą bezprzewodową.Złącza USB
Wyposażony w pigtail USB, łatwo podłączyć różne źródła. Po prostu podłącz, a możesz nawet użyć go do automatycznego ładowania smartfona. Umożliwia to również odtwarzanie plików muzycznych zapisanych na urządzeniu pamięci USB, a także na smartfonie.


Odtwarzanie plików MP3/WMA USB
Gniazdo USB obsługuje odtwarzanie plików audio w formacie MP3 i WMA. Po prostu zapisz swoje ulubione pliki muzyczne na urządzeniu pamięci USB i podłącz je, aby przenieść muzykę na pokład.

Globalny tuner radiowy z pasmem pogodowym
Wbudowany tuner wielopasmowy obsługuje odbiór stacji radiowych z dowolnego miejsca na świecie — co jest przydatne, gdy żeglujesz po całym świecie lub po prostu po drugiej stronie zatoki. Dzięki opasce pogodowej zawsze będziesz mieć najnowsze aktualizacje pogody, w tym automatyczne odbieranie informacji awaryjnych, aby Twoja podróż była jak najbardziej płynna.

Dane techniczne:

Wbudowany wzmacniacz: 4 x 25 W RMS przy 4 omach
2-kanałowe wyjścia przedwzmacniacza (1,5 V RMS)
Opcjonalne opcje audio drugiej strefy (do wyboru: strefa 2 lub subwoofer)
Odbiornik AM/FM/pasma pogodowego
Bluetooth® 5.0
1 wejście USB 2.0 z zasilaniem do ładowania (1A)
1 wejścia RCA AUX (czułość wejścia 2 V/1 V RMS)
Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne: stopień ochrony IP66
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci