• CLARION CMM30 - morska jednostka źródłowa Marine stereo 4 zones, USB, BT, NMEA2K, AM/FM

2900.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

Morska jednostka źródłowa z kolorowym wyświetlaczem LCD


CMM-30 to odporne na warunki atmosferyczne morskie źródło dźwięku z zaawansowanymi funkcjami audio i wielostrefową konstrukcją zapewniającą wyjątkową jakość dźwięku.

Wyposażony w szeroką gamę opcji źródeł dźwięku, CMM-30 jest wyposażony w globalny, cyfrowy tuner AM/FM z wbudowanym radiem pogodowym NOAA (tylko USA),  SiriusXM-Ready® (tuner, antena i subskrypcja sprzedawane osobno),  Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®, wejście USB 2.0 do odtwarzania z urządzenia pamięci masowej USB (z ładowaniem 2,1 A) oraz analogowe wejście pomocnicze — wszystko to zapewnia nieprzerwany dźwięk, bez względu na to, jak wzburzone może być morze.

Wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne obudowa (stopień ochrony IP66) mieści 3-calowy (76 mm) kolorowy wyświetlacz LCD z możliwością przyciemniania do oglądania w nocy. W ruchu docenisz duże elementy sterujące i przejrzysty interfejs użytkownika z dużym tekstem i podświetlanymi przyciskami.

Niezwykle wszechstronna kontrola stref i funkcje audio obejmują solidny, wbudowany wzmacniacz, który może zasilić głośniki mocą 100 W (25 W RMS x 4 przy 4 omach) wysokiej jakości dźwięku w dwóch głównych strefach, a także osiem kanałów najwyższej jakości wyjścia przedwzmacniacza (3,5 V RMS), z możliwością wyboru funkcji strefy 4 lub subwoofera. Dostosuj swój dźwięk  za pomocą wbudowanego 5-pasmowego korektora lub  wbudowanych regulatorów tonów (Bass/Mid/Treble).

Duży wyświetlacz LCD o wysokiej widoczności
Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście umożliwia szybkie sprawdzenie szczegółów, takich jak tytuł utworu lub nazwa wykonawcy, na pierwszy rzut oka.

Łączność
Bluetooth do strumieniowego przesyłania dźwięku stereo
Wbudowany Bluetooth zapewnia strumieniowe przesyłanie dźwięku stereo z szerokiej gamy urządzeń kompatybilnych z Bluetooth. Odtwarzaj muzykę zapisaną na podłączonym urządzeniu Bluetooth, czy to smartfonie, czy tablecie, z wygodą bezprzewodową.

Złącza USB
Wyposażony w pigtail USB, łatwo podłączyć różne źródła. Po prostu podłącz, a możesz nawet użyć go do automatycznego ładowania smartfona. Umożliwia to również odtwarzanie plików muzycznych zapisanych na urządzeniu pamięci USB, a także na smartfonie.

Odtwarzanie plików MP3/WMA USB
Gniazdo USB obsługuje odtwarzanie plików audio w formacie MP3 i WMA. Po prostu zapisz swoje ulubione pliki muzyczne na urządzeniu pamięci USB i podłącz je, aby przenieść muzykę na pokład.

Globalny tuner radiowy z pasmem pogodowym
Wbudowany tuner wielopasmowy obsługuje odbiór stacji radiowych z dowolnego miejsca na świecie — co jest przydatne, gdy żeglujesz po całym świecie lub po prostu po drugiej stronie zatoki. Dzięki opasce pogodowej zawsze będziesz mieć najnowsze aktualizacje pogody, w tym automatyczne odbieranie informacji awaryjnych, aby Twoja podróż była jak najbardziej płynna.

 

Dane techniczne:

budowany, aby przekraczać standardy branżowe dotyczące ekspozycji na mgłę solną / promieniowanie UV i wibracje (ASTM B117/D4329)
Konstrukcja i konstrukcja o stopniu ochrony IP66
3-calowy (76 mm) kolorowy wyświetlacz LCD z regulacją przyciemnienia
Intuicyjny interfejs z dużym tekstem
Duże, pojedyncze pokrętło i podświetlane przyciski
Globalny, cyfrowy tuner AM/FM oraz radio pogodowe NOAA (tylko USA)
SiriusXM-Ready® (tuner, antena i subskrypcja sprzedawane oddzielnie)
Zapisz do 18 ulubionych stacji/kanałów tunera
Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®
Wejście USB 2.0 z wyjściem ładowania 2.1A
Jedna para stereofonicznych wejść pomocniczych (2V RMS)
Certyfikat NMEA 2000® — funkcja sterowania MFD (wyświetlacz wielofunkcyjny) za pośrednictwem  istniejących sieci statków. Kompatybilne urządzenia wielofunkcyjne obejmują firmy Garmin, Lowrance i Simrad (informacje dotyczące kompatybilności urządzeń można znaleźć u producenta urządzeń wielofunkcyjnych).
Wbudowany wzmacniacz: 4 x 25 W RMS przy 4 omach
8-kanałowe  wyjścia przedwzmacniacza (3,5 V RMS) (Strefa 4 lub subwoofer)
Konfigurowalny 5-pasmowy korektor lub wbudowane regulatory tonów (Bass/Mid/Treble)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci