• Echosonda Lowrance ELITE FS 9 No Transducer (ROW)

5719.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

ELITE FS 9 with No Transducer (ROW)

Elite FS łączy w sobie moc wszystkich narzędzi firmy Lowrance do wykrywania ryb - w tym sonaru LiveTarget ™ Live o wysokiej rozdzielczości - na wyświetlaczu, który jest łatwy w obsłudze i instalacji.

Elite Fishing System (FS) łączy w sobie moc sprawdzonych i najnowszych narzędzi Lowrance do wykrywania ryb z bardziej przystępnym cenowo wyświetlaczem, który jest łatwiejszy w obsłudze i instalacji. Od sonaru ActiveTarget ™ Live Sonar i ekstremalnie wysokiej rozdzielczości Active Imaging ™ z sonarem Lowrance CHIRP, SideScan i DownScan Imaging ™ po kompatybilność z szeroką gamą opcji map, Elite FS zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do znalezienia i złowienia większej ilości ryb.

Znajdź więcej ryb dzięki sprawdzonemu sonarowi firmy Lowrance
Zobacz strukturę i pokrycie z nowym poziomem wyrafinowanych szczegółów oraz w zakresie nieporównywalnym z żadną inną technologią obrazowania struktury dzięki sonarowi Active Imaging ™ 3 w 1 z CHIRP, SideScan i DownScan z FishReveal ™. Wykorzystaj to, co najlepsze z sonaru CHIRP i DownScan Imaging ™ na jednym ekranie dzięki FishReveal, ekskluzywnemu produktowi firmy Lowrance, który pomaga łatwo rozpoznać ryby na podstawie struktury i pokrycia na bardzo szczegółowych obrazach DownScan.

Namierzaj ryby na żywo dzięki nowemu sonarowi ActiveTarget ™ Live Echosonda ActiveTarget ™ Live pozwala łowić mądrzej, wiedząc dokładnie, co robią ryby - w czasie rzeczywistym. Ciesz się wysokiej rozdzielczości widokami ruchów ryb, śledząc je podczas pływania pod osłoną i wokół niej. Obserwuj ich reakcję w czasie rzeczywistym na twoją przynętę, a będziesz wiedział, czy Twoja obecna technika działa, czy też pora ją zmienić.

Mnogość opcji map Fabrycznie załadowana mapa bazowa całego świata, wyświetlacze Elite FS zapewniają zgodność z szeroką gamą opcji map, w tym C-MAP®, Navionics® i nie tylko.

 • Obsługa sonaru ActiveTarget ™ Live
 • Gotowy do aktywnego obrazowania 3 w 1
 • FishReveal ™
  Obejmuje mapę bazową całego świata oraz szeroką gamę opcji map, w tym C-MAP, Navionics® i nie tylko
 • C-MAP® Easy Routing, funkcja Navionics® Autorouting
 • Mapowanie na ekranie C-MAP Genesis Live
 • Wielodotykowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości
 • Zintegrowana łączność bezprzewodowa, NMEA 2000® i Ethernet
 • Pełne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego kotwic Power Pole® i silnika trollingowego Ghost®

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci