• JL AUDIO M6-650X-C-GwGw glośniki marie

6,5-calowe (165 mm) koncentryczne głośniki marine, klasyczne maskownice, błyszcząca biel 75 W

2500.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

6,5-calowe głośniki morskie M6 (75 W, 4 Ω) — biały błyszczący pierścień ozdobny, błyszcząca biała klasyczna maskownica

Specjalnie zaprojektowane i zbudowane do prawdziwych zastosowań morskich systemy koncentryczne M6 zapewniają maksymalną jakość dźwięku w każdym środowisku żeglugi na świeżym powietrzu.

Konstrukcja głośnika niskotonowego zoptymalizowana pod kątem DMA o dużym wychyleniu i doskonała obsługa mocy zapewnia, że ​​muzyka będzie głośna i wyraźna przy dużej prędkości lub na kotwicy.

0,8-calowy głośnik wysokotonowy z kopułką z czystego jedwabiu, specjalnie przygotowany do pracy w środowisku morskim, radzi sobie z wysokimi częstotliwościami. Docenisz czystą, wyraźną odpowiedź wysokich częstotliwości kopułkowego głośnika wysokotonowego M6, szczególnie przy wyższych poziomach głośności.

Wielorzędowa, prawdziwie dwudrożna zwrotnica pasywna jest ukryta w obudowie głośnika niskotonowego, ekranowana przed wibracjami i korozją. W zestawie znajduje się również automatyczny, półprzewodnikowy obwód zabezpieczający głośnik wysokotonowy, aby zminimalizować możliwość awarii głośnika wysokotonowego.

Chociaż systemy koncentryczne M6-650-X mogą być używane z zaledwie 25 W na kanał, w celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku zalecamy wzmacniacze o mocy ciągłej od 75 do 150 W na kanał.

Sprzedawane jako para.

image

Średnica zewnętrzna ramy (A) 6,90 cala / 175 mm
Średnica okręgu otworów na śruby (B) 6,13 cala / 156 mm
Występ przedniej kratki* (C) 0,94 cala / 24 mm
Średnica otworu montażowego (D) 5,00 – 5,25 cala / 127 – 133 mm
Głębokość montażu (E) 3,00 cala / 76 mm
*Występ przedniej kratki mierzony od powierzchni montażowej

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci