• JL AUDIO M6-770X-C-GwGw glośniki marie

7,7-calowe (196 mm) koncentryczne głośniki marine, klasyczne maskownice, błyszcząca biel 100 W

2900.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

7,7-calowe morskie głośniki współosiowe M6 (100 W, 4 Ω) — biały błyszczący pierścień wykończeniowy, błyszcząca biała klasyczna maskownica

Specjalnie zaprojektowane i zbudowane do prawdziwych zastosowań morskich systemy koncentryczne M6 zapewniają maksymalną jakość dźwięku w każdym środowisku żeglugi na świeżym powietrzu.

Ponadgabarytowa 7,7-calowa konstrukcja współosiowego M6-770X zapewnia zwiększoną wydajność (większą moc wyjściową przy danej ilości mocy). Połącz tę zaletę z długim skokiem i doskonałą obsługą mocy, a otrzymasz system głośników naprawdę zdolny do grania głośno i wyraźnie w łodzi motorowej z dużą prędkością.

1-calowy głośnik wysokotonowy z kopułką z czystego jedwabiu, specjalnie przygotowany do pracy w środowisku morskim, spełnia wymagania dotyczące wysokich częstotliwości. Docenisz czystą, wyraźną odpowiedź wysokich częstotliwości kopułkowego głośnika wysokotonowego M6, szczególnie przy wyższych poziomach głośności.

Wielorzędowa, prawdziwie dwudrożna zwrotnica pasywna jest ukryta w obudowie głośnika niskotonowego, ekranowana przed wibracjami i korozją. W zestawie znajduje się również automatyczny, półprzewodnikowy obwód zabezpieczający głośnik wysokotonowy, aby zminimalizować możliwość awarii głośnika wysokotonowego.

Chociaż systemy koncentryczne M6-770X mogą być używane z zaledwie 40 W na kanał, w celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku zalecamy wzmacniacze o mocy ciągłej od 40 do 200 W na kanał.

Sprzedawane jako para.

image

 

 

Średnica zewnętrzna ramy (A) 7,70 cala / 196 mm
Średnica okręgu otworów na śruby (B) 6,92 cala / 176 mm
Występ przedniej kratki* (C) 1,03 cala / 26 mm
Średnica otworu montażowego (D) 6,25 cala / 159 mm
Głębokość montażu (E) 3,32 cala / 84 mm
*Występ przedniej kratki mierzony od powierzchni montażowej
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci