• JL AUDIO MBT-CRXv2

MBT-CRXv2 Wodoodporny odbiornik BT ze sterowaniem

700.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

Zaprojektowany do zastosowań morskich i sportów motorowych, kontroler/odbiornik MBT-CRXv2 Bluetooth® zapewnia ulubioną muzykę z urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth® bezpośrednio do systemu audio.

Dzięki klasie wodoodporności IP67, MBT-CRXv2 jest idealny do małych jednostek pływających, motocykli, quadów i innych pojazdów użytkowych. Dodaj łączność Bluetooth® do dowolnego urządzenia źródłowego z wejściami liniowymi/pomocniczymi lub podłącz bezpośrednio do wzmacniacza i używaj go jako samodzielnego urządzenia źródłowego/odbiornika. Duże przyciski z podświetleniem LED są dobrze widoczne i łatwe w użyciu, zarówno w dzień, jak iw nocy. Niewielkie rozmiary i sprytna, jednootworowa konstrukcja sprawiają, że instalacja jest dziecinnie prosta. Dołączona jest również płyta adaptera, która ułatwia montaż z przodu lub tam, gdzie dostęp z tyłu jest ograniczony lub niemożliwy.

Wyposażony w Bluetooth® v4.0 i kodek audio Qualcomm® aptX™, MBT-CRXv2 wysyła najwyższej jakości dźwięk i wydajność z kompatybilnych urządzeń, zapewniając dynamiczny, podobny do płyty CD dźwięk bez żadnych kabli. Dzięki zasięgowi połączenia bezprzewodowego do 35 stóp możesz wygodnie sterować podłączonym dźwiękiem bez konieczności powrotu do urządzenia Bluetooth®. Oznacza to, że Twoje urządzenie może być bezpiecznie schowane z dala od żywiołów.

Gdy jesteś gotowy do wypłynięcia w żagle lub podjęcia kolejnej przygody, wspaniały dźwięk czeka na Ciebie dzięki kontrolerowi/odbiornikowi audio MBT-CRXv2 Bluetooth®.

* Znak słowny i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc., a wszelkie wykorzystanie tych znaków przez JL Audio jest objęte licencją.
* Qualcomm aptX jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Używanie takich znaków przez JL Audio jest objęte licencją.

DANE TECHNICZNE

Szerokość (W) 2,15 cala / 55 mm
Wysokość (H) 2,15 cala / 55 mm
Głębokość (D) 0,74 cala / 19 mm
Głębokość montażu (A) 2,36 cala / 60 mm
Średnica otworu montażowego 1,125 cala / 29 mm (minimalna średnica do montażu z dostępem od tyłu panelu)
1,875 cala / 48 mm (maksymalna do montażu z przodu z płytą)

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci