• JL AUDIO MBT-RX Wodoodporny odbiornik BT

292.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

Zaprojektowany do zastosowań morskich i sportów motorowych, MBT-RX przesyła Twoje ulubione utwory z urządzenia wyposażonego w Bluetooth® (A2DP) bezpośrednio do Twojego systemu audio.

Dzięki klasie wodoodporności IPX6, ten wysokiej jakości bezprzewodowy odbiornik audio został zaprojektowany tak, aby czuć się jak w domu na morzu lub w tylnych szlakach, a jego bardzo mała konstrukcja może zmieścić się w niemal każdym miejscu instalacji. Użyj pary stereofonicznej wyjść RCA, aby połączyć się z dowolnym wzmacniaczem lub urządzeniem źródłowym z wejściami liniowymi/pomocniczymi.

Wyposażony w Bluetooth® v4.0 i kodek audio Qualcomm® aptX™, MBT-RX wysyła najwyższej jakości dźwięk i wydajność z kompatybilnych urządzeń, zapewniając dynamiczny, podobny do płyty CD dźwięk bez żadnych kabli. Dzięki zasięgowi połączenia bezprzewodowego do 35 stóp (11 m) możesz wygodnie sterować podłączonym dźwiękiem bez konieczności powrotu do jednostki źródłowej w celu dokonania regulacji.

Dzięki odbiornikowi audio MBT-RX Bluetooth® zabranie ze sobą listy odtwarzania nigdy nie było łatwiejsze i brzmiało lepiej.

* Znak słowny i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc., a wszelkie wykorzystanie tych znaków przez JL Audio jest objęte licencją.
* Qualcomm aptX jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Qualcomm jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated, zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. aptX jest znakiem towarowym firmy Qualcomm Technologies International, Ltd., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Używanie takich znaków przez JL Audio jest objęte licencją.

DANE TECHNICZE

Szerokość (W) 2,5 cala / 63 mm
Wysokość (H) 0,5 cala / 12 mm
Głębokość (D) 2,3 cala / 59 mm

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci