• JL AUDIO MV100/5i - wzmacniacz Marine

5 kanałowy, klasa D, szerokopasmowy z procesorem DSP, 1000 W

6800.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

5-kanałowy wzmacniacz morski klasy D ze zintegrowanym procesorem DSP, 100 W x 4 przy 2 Ω + 600 W x 1 przy 2 Ω – 14,4 V

 

Zaprojektowany, aby zapewnić referencyjną jakość dźwięku w środowisku morskim, każdy wzmacniacz MVi łączy naszą najnowocześniejszą technologię wzmacniacza przełączającego NexD2™ ze zintegrowanym, w pełni funkcjonalnym procesorem sygnału cyfrowego.

Wyposażony w naszą technologię NexD2™ drugiej generacji, MV1000/5i może zasilać kompletny morski system audio. Może zasilać cztery główne głośniki o mocy 75 W x 4 przy 4 omach, a jednocześnie zasilać subwoofer o mocy do 600 W przy 2 omach. Połączenie głównych kanałów przekształca go w bardzo potężny, 3-kanałowy wzmacniacz systemowy o mocy do 200 W x 2 przy 4 omach na kanałach głównych i 600 W przy 2 omach na kanale subwoofera.

Pełnozakresowa technologia NexD2 ™ w głównych kanałach tego wzmacniacza jest sterowana DSP i charakteryzuje się zmniejszoną powierzchnią pętli, wykorzystującą wyjścia DirectFET ™, co zapewnia wyjątkową wierność, bardzo niski poziom szumów i wyjątkową wydajność. Kanał subwoofera zawiera zoptymalizowany wariant niskotonowy technologii NexD2™. Obudowa wzmacniacza to ultrakompaktowa konstrukcja ze stopu odlewanego z wykończeniem malowania proszkowego klasy morskiej i osprzętem odpornym na korozję.

Zamiast tradycyjnych pokręteł i przełączników, wszystkie ustawienia wzmacniacza i funkcje DSP są konfigurowane za pomocą kompatybilnego urządzenia zewnętrznego (komputera, tabletu lub smartfona) z zainstalowaną odpowiednią aplikacją JL Audio TüN™ Software.

Wzmacniacz zawiera: złącze zasilania (dla przewodu 4 AWG), wiązki wyjściowe głośników (2), wiązki wyjściowe subwoofera, kabel USB A/B o długości 6 stóp

 

Wysokość (H) 2,05 cala / 52 mm
Szerokość (W) 13,96 cala / 355 mm
Głębokość (D) 6,93 cala / 176 mm
Waga netto 5,6 funta / 2,54 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci