• JL AUDIO MV700/5i wzmacniacz Marine

5 kanałowy, klasa D, szerokopasmowy z procesorem DSP, 700 W

5690.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Dostępność Mało

5-kanałowy wzmacniacz morski klasy D ze zintegrowanym procesorem DSP, 75 W x 4 przy 4 Ω + 300 W x 1 przy 2 Ω – 14,4 V

 

Zaprojektowany, aby zapewnić referencyjną jakość dźwięku w środowisku morskim, każdy wzmacniacz MVi łączy naszą najnowocześniejszą technologię wzmacniacza przełączającego NexD2™ ze zintegrowanym, w pełni funkcjonalnym procesorem sygnału cyfrowego.

Wyposażony w naszą technologię NexD2™ drugiej generacji, MV700/5i może zasilać kompletny morski system audio. Może zasilać cztery główne głośniki o mocy 75 W x 4 przy 4 omach, a jednocześnie zasilać subwoofer o mocy do 300 W przy 2 omach. Połączenie głównych kanałów przekształca go w bardzo potężny, 3-kanałowy wzmacniacz systemowy o mocy do 200 W x 2 przy 4 omach na kanałach głównych i 300 W przy 2 omach na kanale subwoofera.

Pełnozakresowa technologia NexD2 ™ w głównych kanałach tego wzmacniacza jest sterowana DSP i charakteryzuje się zmniejszoną pętlą obszaru, wykorzystującą wyjścia DirectFET ™, co zapewnia wyjątkową wierność, bardzo niski poziom szumów i wyjątkową wydajność. Kanał subwoofera zawiera zoptymalizowany wariant niskotonowy technologii NexD2™. Obudowa wzmacniacza to ultrakompaktowa konstrukcja ze stopu odlewanego z wykończeniem malowania proszkowego klasy morskiej i osprzętem odpornym na korozję.

Zamiast tradycyjnych pokręteł i przełączników, wszystkie ustawienia wzmacniacza i funkcje DSP są konfigurowane za pomocą kompatybilnego urządzenia zewnętrznego (komputera, tabletu lub smartfona) z zainstalowaną odpowiednią aplikacją JL Audio TüN™ Software.

Wzmacniacz zawiera: złącze zasilania (dla przewodu 4 AWG), wiązki wyjściowe głośników (2), wiązki wyjściowe subwoofera, kabel USB A/B o długości 6 stóp

Height (H) 2.05 in / 52 mm
Width (W) 13.96 in / 355 mm
Depth (D) 6.93 in / 176 mm
Net Weight 5.6 lb / 2.54 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci